NOVINKY

14.12.2018 - Nové video  - Own King z EP Own King

Koketovali jsme s myšlenkou nového klipu, když jsme zrovna na zkušebně slavili narození dcery zpěváka Pavla a tak jsme si řekli, máme sice jen mobil po ruce a tak něco zkusíme a tak jsme udělali klip na skladbu Own King ze stejnojmenného  posledního EP "Own King". Dufám, že se vám líbí stejně jako nám.

Czech Blade:

 

HELPNESS jsou na scéně dvaadvacet let. V březnu vydali novou šestiskladbovou kolekci „Own King“, na které představili své současné hudební smýšlení. Tvrdí, že jsou dnes na sebe velmi nároční. Na otázky odpověděli zpěvák a kytarista Pavel Herich a kytarista Dušan Čupa.

 

Na TV Rebel o Helpness:

 

Frontman kapel "Forrest Jump" a "SOUNDER" , zpěvák, textař, básník, zastupitel a v neposlední řadě moderátor pořadu CZECH BLADE na REBEL TV, Pepa Michálek v jednom z našich starších rozhovorů pronesl pár vět na adresu headlinera "Prajzského rockového jara" skupinu Helpness. Přinášíme vám jejich znění, jako ilustraci a pozvánku na PRJ. Víme, že doma nikdo není prorokem, a spousta lidí váhá jestli má, nebo nemá jít na PRJ, protože jim tam chybí hvězda - snad vás přesvědčí těchto pár řádků, vytržených z rozhovoru:

 

V sobotu 17. 7.2021  Letní minifestival na hřišti v Brance v sobotu 17. července 2021 
Branka.png
V sobotu 24. 7.2021  společně oslavíme 10. narozeniny rádia Čas Rock!! Dorazte v čas. Otevírá se již v 11h a budeme se na vás těšít! 
 
plakat_A2_HRNG2021bezplamenu-796x1024.jp